کد خبر : 221
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

محمود از تبار خوشنام رحمانی ها

حبیب درزیان

شیخ اصلاحات فرزند خلف خود را برای حضور در انتخابات به میدان فرستاد

شیخ اصلاحات فرزند خلف خود را برای حضور در انتخابات به میدان فرستاد
چه پدر باشد چه پسر؛ یقین بدانید خانواده شیخ علی اصغر رحمانی از خوشنامان منطقه هستند

با توجه به انتخاباتی که در ماه های آتی پیش رو خواهیم داشت بازار ورود کاندیدای احتمالی از رنگ های مختلف ، پیر ، جوان ، چپ ، راست ، با تجربه ، عالم و همچنین غوغاسالار و هیاهو کردار داغ است . تنوع حضور در این دوره تنوع مثال زدنی است . یعنی کسی نمیتواند گلایه پای کار نیامدن فردی یا گروه خاصی را داشته باشد ، همه آمدند ، کم مانده بقال سرکوچه هم با تاسیس حزب بقالان و با شعار حمایت از حمالان پای در عرصه بگذارد.

در شرایطی که هنوز تکلیف صلاحیتها و رد صلاحیتها محرز نشده و جامعه وارد تب و تاب قانونی انتخابات نشد یکی از نمایندگان ادوار مجلس فرزند خلف خود را وارد این جرگه کرد و این ورود باعث خوف عده ای از رقبا شده است به همین خاطر گروه تبلیغاتی رقبای هراسیده دست به کار شده و برای جا نماندن از قافله و التیام وحشت ورود این فرد با شایعه سازی قصد خارج کردن آنان از کانون توجهات مردم را دارند.

ماجرا از این قرار است، در میان کسانی که برای این دوره از انتخابات اعلام حضور کردند نام دکتر محمود رحمانی فرزند شیخ علی اصغر رحمانی نماینده ادوار مجلس و ققنوس اصلاحطلبان شرق استان به چشم می خورد و این حضور باعث خوشنودی اکثر اصلاح طلبان، و اعتدال گرایان شده است. با توجه به اینکه علاوه بر موجه بودن شخصیت محمود رحمانی پدر وی یعنی شیخ علی اصغر که جایگاه والایی در جناح سیاسی دارد ولی به دلایل کاملا شخصی خود به عرصه نیامده زمینه حصور فرزند ارشد خویش را در در این آوردگاه مهیا کرد.

اما قضیه به همین جا ختم نمی گردد و رقیبان با پیش کشیدن ماجراهای دوره قبل قصد پراندن شاهین اقبال از شانه های دکتر محمود رحمانی را دارند. در انتخابات دوره گذشته شیخ علی اصغر و برادر وی دکتر وحید رحمانی وارد کارزار انتخاباتی شدند و مردم مردد مانده بودند از اینکه بالاخره باید به کدامشان رای دهند. از طرفی هم هرج و مرج طلبان با انتشار مانیفست هایی مبنی بر اینکه چرا اصلاح طلبان رجال سیاسی معرفی شده شان را یک کاسه نمی کنند و با شایعه پراکنی مبنی بر اینکه این خانواده تشنه قدرت هستند سعی در برهم زدن معادله انتخابات داشتند که متاسفانه موفق نشدند در انتخابات شرکت کنند. متاسفانه از این بابت که فرصت خدمت اصلاح طلب نامدار در مجلس برای مردم شرق استان فراهم نشد.

ولی در شرایط کنونی که واقعا شرق مازندران به نماینده ای جسور، مستقل و ریشه دار در مجلس نیاز دارد مردم شرق استان گزینه ای بهتر از دکتر محمود رحمانی ندارد.
واقعا عزمی که در این مدت برای حضور وی از سوی مردم می بینیم مثال زدنی است و از سوی دیگر هم موجب هراس عده ای شده تا با گمانه زنی های بی سند دوباره آب زلال همراهی مردم با خانواده شیخ علی اصغر را گل آلود کنند.
متوهمان با شایعه ای مبنی بر اینکه شنیده ها حاکی از اعلام حضور وحید رحمانی قصد ایجاد شکاف مجدد میان مردم با این خانواده را دارند در حالی که وحید رحمانی هیچگاه از تریبونی رسمی اعلام حضور نکرده است و این موضوع از سوی رقیب وجود خارجی ندارد.

مضافا اینکه هر روز به معلومات و دغدغه های مردم ما نسبت به رجل سیاسی منطقه شان افزوده می گردد و مطمئنا این شیطنت های انتخاباتی ایجاد کننده شکاف میان مردم با محمود رحمانی نخواهد بود و تا اینجای کار سیاسیون با گرایش های مختلف بر روی پسر شایسته دکتر شیخ علی اصغر رحمانی از دیار خلیل شهر اجماع و اتفاق نظر ثبت دارند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 17 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

جهت تشخیص ربات لطفا محاسبه زیر را انجام دهید *