شماره : 689
۲۶ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

پیام شیخ علی اصغر رحمانی خلیلی در خصوص کاندیداهای مجلس یازدهم

شیخ علی اصغر رحمانی خلیلی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، هر گونه ادعای حمایت از کاندیدای خاص را تکذیب کرد.؛

بنام خدا

مردم شریف شرق استان مازندران

با ابراز احترام بنا به درخواست جمعی از شهروندان مهربان و قدرشناس در خصوص انتخابات پیش رو و حمایت از کاندیدای حوزه انتخابیه شهرستان بهشهر(شهرستان های بهشهر، نکاء و گلوگاه) در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به اطلاع می رسانم رای دهندگان بهتر از همه می دانند که انتخاب آزادانه فرد فرد انسانها بالاترین مرجع اقتدار سیاسی است.
هرچه افراد آزادتر باشند جهان زیباتر و غنی تر و با معناتر می شود. اگر سیاستمداران برصلح در جامعه و جهان نیافزایند سیاست خیلی بی رحم و خشونت بار می شود.
لذا اینجانب خود را در جایگاهی نمی بینم که در خواست الزام آور(حمایت از کاندیدای خاصی) به شما بزرگواران تحمیل نمایم و چنانچه فرد، گروه، تشکیلاتی ادعای حمایت اینجانب را از کاندیدای خاص مطرح نمود کذب(دروغ) محض است.

آرزویم بیشترین خوشبختی برای بیشترین افراد است.

علی اصغر رحمانی خلیلی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی

بیست و ششم بهمن یکهزاروسیصدونودوهشت

ثبت شده در سایت پایگاه خبری نگاه روز طی شماره 689 توسط مدیریت و در روز شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰:۴۵
© Copyright 2020 https://negaherooz.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 687
۲۶ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

پیام دکتر محمود رحمانی خلیلی به مردم شرق مازندران

پیام دکتر محمود رحمانی خلیلی در پیامی با مردم شریف شرق مازندران بدین شرح است:؛

مردم شریف شرق استان مازندران، با استعانت از درگاه الهی و با استناد به آیه شریفه قرآن کریم(وعسی ان تکرهوا شیئا و هو خیر لکم و عسی ان تحبوا شیئا و هو شر لکم) اتفاقات و وقایع رخ داده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و عدم توفیق حضور اینجانب در ادامه این عرصه را تماما خیر و از سرلطف حضرت دوست دانسته و برخود فرض و واجب می دانم از همراهی مخلصانه و صبوری مثال زدنی شما بزرگواران صمیمانه تشکر نمایم.
از اعضای معزز شورای نگهبان قانون اساسی، هیات مرکزی نظارت بر انتخابات، هیات نظارت برانتخابات استان مازندران و هیات اجرایی حوزه انتخابیه بهشهرتشکر مینمایم و آرزوی موفقیت نامزدهای حاضر در این عرصه را از خداوند خواهانم.
بزرگواران، براساس اصل پنجاه وششم قانون اساسی که آزادی حق تعیین سرنوشت اجتماعی انسان را به هیچ فردی و گروهی واگذار ننموده جز خود انسان و اصل ششم قانون اساسی که اداره امور کشور را از راه اتکاء به آراء عمومی تصریح نموده است و در اجرای منویات مقام معظم رهبری که انتخابات پرشور موجب عزت ملی و قوت ملی است همه را به حضور حداکثری پای صندوق های آراء دعوت می نمایم .
بی شک محبت و مهرورزی شما خوبان شرمندگی محمود رحمانی خلیلی را از محضرتان بیش از پیش نموده و مصم تر از گذشته در کنار شما برای پیشبرد اهداف عالی انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل و شهدای والامقام و رهبر فرزانه انقلاب حرکت خواهم نمود.
عظمت اسلام، عزت ایران و ایرانی و سلامتی رهبر عزیز انقلاب دعای همیشگی ماست.
در این راه قدم نهیم که (این راه رفتنی است نه گفتنی)

برادر کوچک هر ایرانی محمود رحمانی خلیلی

بیست وسوم بهمن ماه یکهزاروسیصدونودوهشت

ثبت شده در سایت پایگاه خبری نگاه روز طی شماره 687 توسط مدیریت و در روز ساعت ۱۲:۱۹:۵۱
© Copyright 2020 https://negaherooz.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 685
۲۶ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳

رئیس جمهور دستور ارائه پیشنهادات بنزین نوروزی را داد

وزیر نفت آخرین وضع تخصیص سهمیه برای بنزین نوروزی را توضیح داد و گفت: رئیس‌جمهوری دستور دادند پیشنهادها برای تعیین میزان سهمیه بنزین نوروزی ارائه شود. ؛

به گزارش نگاه روز به نقل از تسنیم،

بیژن زنگنه، وزیر نفت در حاشیه کنفرانس توسعه نظام مالی در صنعت نفت، درباره اینکه ماجرای بنزین نوروزی به کجا رسید، اظهار کرد: من هم منتظرم بگویند. این موضوع را در دولت مطرح کردم و آقای رئیس‌جمهوری دستور دادند پیشنهادها برای تعیین میزان تخصیص بنزین سهمیه ارائه شود. اگر این پیشنهادها بیاید، درباره آن تصمیم‌گیری می‌شود.

وی درباره اینکه شنیده می‌شود برخی ارکان دولت با این پیشنهاد مخالف هستند، توضیح داد: دلیل مخالفت این افراد این است که منابع یارانه‌ها کاهش می‌یابد؛ چون منابع حاصل از افزایش قیمت بنزین تماماً با دستور رئیس‌جمهوری و تصویب سران نظام به خانواده‌های کم‌بضاعت اختصاص می‌یابد.

زنگنه ادامه داد: اگر قرار باشد ۱۰۰ لیتر سهمیه بنزین به ۱۸ میلیون خودروی سواری که در کشور وجود دارد، تخصیص پیدا کند یعنی باید یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون لیتر بنزین به خودروها سهمیه نوروزی داده شود که اگر این رقم را در ۱۵۰۰ تومان ضرب کنیم، نزدیک ۳ هزار میلیارد تومان از منابع برای تخصیص به افراد مشمول کم می‌شود.

وزیر نفت درباره میادین غرب کارون با اشاره به اینکه ظرفیت تولید نفت از این میادین ۵ برابر افزایش یافته است، اظهار کرد: توسعه میادین غرب کارون متکی به منابع صندق توسعه ملی بوده که شرکت‌ها هم از آن استفاده کردند.

وی با تاکید بر اینکه توسعه غرب کارون همچنان متکی به منابع صندوق توسعه ملی است، افزود: جا دارد مجموع تولید نفت در غرب کارون با افزایش بازیافت به نزدیک روزانه یک میلیون بشکه برسد؛ منتهی هم به فناوری و هم به منابع مالی نیاز است.

زنگنه گفت: فعلا با تمام قدرت در میدان‌های غرب کارون فعالیت می‌کنیم.

وزیر نفت به این پرسش که آیا بحث طرح بانک نفت مطرح است، پاسخ داد: چنین بحثی مطرح نیست. همه بانک‌ها، بانک نفت هستند.

زنگنه درباره نفت کوره کم‌سولفور که مورد نیاز کشتی‌هاست، به عرضه این فرآورده در بورس اشاره کرد و گفت: اکنون قیمت نفت‌کوره کم‌سولفور حدود ۳۰ درصد از بنزین هم گرانتر است و چند برابر قیمت نفت کوره با سولفور بالاست. البته فرصتی است برای کسانی که می‌خواهند در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند.

وی ادامه داد: البته این افزایش ابدی نیست. وقتی تولید نفت کوره کم‌سولفور در دنیا بالا برود، قیمت‌اش پایین می‌آید. به‌هرحال فرصتی است. اکنون تولیدکنندگان داخلی ترجیح می‌دهند به‌جای تولید بنزین، این فرآورده را تولید کنند و به‌فروش برسانند.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری نگاه روز طی شماره 685 توسط مدیریت و در روز ساعت ۱۲:۱۳:۱۶
© Copyright 2020 https://negaherooz.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 682
۲۶ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس

رییس ستاد انتخاباتی «ائتلاف برای ایران» جزئیات ائتلاف هشت حزب اصلاح طلب را تشریح کرد. ؛

به گزارش نگاه روز به نقل از ایسنا، فرج کیمجانی رییس ستاد انتخاباتی «ائتلاف برای ایران» طی نشست خبری با اهالی رسانه در ارتباط با فعالیت احزاب اصلاح طلب در انتخابات مجلس شورای اسلامی پیش‌رو، اظهار کرد: برای برگزاری باشکوه انتخابات تعدادی از احزاب اصلاح طلب ائتلاف جدیدی شکل دادند به نام «ائتلاف برای ایران» که مراحل قانونی آن در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: این ائتلاف جهت پرشور برگزار شدن انتخابات و در راستای منافع ملی شکل گرفته است؛ چرا که تهدیدات خارجی ایجاب می‌کند که انتخابات پرشور برگزار شود.

کیمجانی گفت: هشت حزب اصلاح طلب گرد هم آمدیم و ائتلاف ایران را تشکیل دادیم که عبارتند از حزب اسلامی کار، خانه کارگر،
حزب مردم سالاری، مجمع فرهنگیان، حزب اسلامی، حزب آزادی، حزب همبستگی و حزب وحدت و همکاری.

وی گفت: برای لیست اصلاح طلبان افراد شایسته‌ای انتخاب شدند که در مجلس مفید باشند. از همه افراد دعوت کردیم و شاخصه‌هایی همچون اصلاح طلبی، پاک دستی و تخصص مد نظر ما بود که بر اساس این شاخص‌ها افراد را رتبه بندی کردیم.

وی سپس افراد لیست مذکور را به ترتیب اعلام کرد:

۱-مجید انصاری عضو مجمع روحانیون مبارز
۲-مصطفی کواکبیان دبیر کل حزب مردم سالاری
۳-علیرضا محجوب دبیر کل خانه کارگر
۴-داوود محمدی دبیر کل انجمن اسلامی معلمان
۵-محمد حسین مقیمی مدیر دوران اصلاحات
۶-محمدرضا راه چمنی دبیر کل حزب وحدت و همکاری
۷-علی داستانی از اعضای شورای مرگزی حزب همبستگی
۸-سهیلا جلودارزاده عضو خانه کارگر
۹- امیر عسگری از مجمع فرهنگیان ایران اسلامی
۱۰- افشین اعلا فعال سیاسی
۱۱-پروانه مافی از اعضای عضو شورای مرکزی
۱۲- اعظم سمسامی عضو مجمع فرهنگیان ایران اسلامی
۱۳-محمدرضا بادامچی اعضای حزب اسلامی کار
۱۴- محمدهادی انتشاری فعال سیاسی اصلاح طلب
۱۵- فریده اولاد قباد از نمایندگان فعلی مجلس
۱۶-فخرالدین صابری نماینده ادوار مجلس
۱۷-سعید باقری فعال سیاسی اصلاح طلب
۱۸- محمدرضا شریفی اقتصاد دان
۱۹- زهرا ساعی از اعضای خانه کارگر نماینده فعلی مجلس
۲۰- محمدعلی وکیلی روزنامه نگار ، نماینده مجلس
۲۱- سید فرید موسوی نماینده فعلی مجلس
۲۲- محسن علیجانی نماینده فعلی مجلس
۲۳- محمدرضا نجفی نماینده فعلی مجلس
۲۴- محمد حسین شیخ محمدی فعال سیاسی اصلاح طلب
۲۵- وحید توتون‌چی فعال سیاسی اصلاح طلب
۲۶- حسن انصاری فعال سیاسی در شهر ری و عضو حزب آزادی
۲۷- علی حسین رضاییان عضو شورای مرکزی انجمن مدرسین دانشگاه ها
۲۸- ابوالفضل سروش نماینده فعلی مجلس
۲۹- حبیب پارسا سازمان نظام مهندسی
۳۰- مهدی شیخ نماینده فعلی مجلس

ثبت شده در سایت پایگاه خبری نگاه روز طی شماره 682 توسط مدیریت و در روز ساعت ۱۲:۰۸:۰۴
© Copyright 2020 https://negaherooz.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 680
۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹

کدخدایی: بیش از ۷۱۰۰ نفر تایید صلاحیت شدند

سخنگوی شورای نگهبان از تایید صلاحیت بیش از ۷۱۰۰ داوطلب نمایندگی انتخابات مجلس یازدهم خبر داد. ؛

به گزارش نگاه روز به نقل از ایسنا،سخنگوی شورای نگهبان از تایید صلاحیت بیش از ۷۱۰۰ داوطلب نمایندگی انتخابات مجلس یازدهم خبر داد.

عباسعلی کدخدایی در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۸ اظهار کرد: این اطمینان را به مردم می دهیم که بررسی صلاحیت‌ها دقیق و بر اساس مستندات بوده است، از جهت تعداد داوطلبانی که صلاحیتشان تایید شده هم همه گروه‌ها و جناح‌های سیاسی به نظر ما افرادی را دارند و صحبت از تحریم و نیامدن‌ها را به دشمنان واگذار می‌کنیم.

وی در خصوص تایید صلاحیت شده‌ها گفت: بیش از ۷ هزار و ۱۰۰ نفر صلاحیتشان تایید شده است که امروز در اختیار فرمانداری‌ها قرار خواهد گرفت.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری نگاه روز طی شماره 680 توسط مدیریت و در روز سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۹:۴۴
© Copyright 2020 https://negaherooz.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 678
۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶

ادامه بارش برف در استان‌های شمالی

کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز افزایش میزان بارش برف در استان های گیلان، مازندران، خراسان شمالی، جنوب کرمان و شرق استان هرمزگان پیش بینی شده است. ؛

به گزارش نگاه روز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، «فریبا گودرزی» افزود: فعالیت سامانه بارشی در سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز و شمال شرق کشور ادامه دارد که بیشتر به صورت بارش برف و وزش باد خواهد بود.

وی ادامه داد: بارش‌ها در استان‌های سیستان و بلوچستان، نیمه شرقی هرمزگان، جنوب کرمان و خراسان جنوبی به صورت رگباری همراه با رعد و برق خواهد بود.

گودرزی گفت: برای استان های مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری و شمال خوزستان بارش های پراکنده همراه با وزش باد پیش‌بینی شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: فردا چهارشنبه علاوه برافت محسوس دما در نیمه شرق کشور، در بخش‌هایی از استان سیستان و بلوچستان انتظار بارش‌های پراکنده و وزش بادشدید و گردو غبار وجود دارد که به تدریج از بعداز ظهر چهارشنبه از ناپایداری هوا در این مناطق کاسته خواهد شد.

وی ادامه داد: برای پنج شنبه و جمعه هوای اکثر مناطق کشور آرام همراه با افزایش تدریجی دما پیش بینی می‌شود.

 ادامه بارش برف در استان‌های شمالی
ثبت شده در سایت پایگاه خبری نگاه روز طی شماره 678 توسط مدیریت و در روز ساعت ۲۰:۲۶:۰۱
© Copyright 2020 https://negaherooz.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 675
۱۸ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰

بارش برف کشور را فرا می‌گیرد

سازمان هواشناسی کشور در اطلاعیه شماره ۷۶ خود از بارش برف در استان های مختلف از روز جمعه ۱۸ بهمن خبر داد. ؛

به گزارش نگاه روز به نقل از ایرنا، در اطلاعیه سازمان هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی از روز جمعه ۱۸ بهمن آمده است:

نوع مخاطره: بارش برف، مه آلودگی، وزش باد شدید، کولاک برف، کاهش محسوس دما، یخبندان

منطقه اثر: جمعه: جنوب آذربایجان غربی، (حداکثر تا ۴۰ سانتی‌متر)

شنبه: جنوب آذربایجان غربی، نیمه غربی کردستان، شمال غرب کرمانشاه (حداکثر ۳۵ تا ۷۰ سانتی‌متر)، غرب چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات خوزستان و ارتفاعات جنوب شرق لرستان، اردبیل، جنوب آذربایجان شرقی، ارتفاعات البرز در استان‌های تهران، البرز و قزوین (حداکثر ۱۰ تا ۲۰ سانتی‌متر)

یک‌شنبه: گیلان، نیمه غربی مازندران (حداکثر ۲۰ تا ۴۰ سانتی‌متر)، ارتفاعات شرقی مازندران، ارتفاعات گلستان و شمال غرب چهارمحال (حداکثر ۲۰ تا ۳۰ سانتی‌متر)، شمال اردبیل، غرب کردستان، شمال غربی کرمانشاه، بخش‌هایی از لرستان، شمال خراسان شمالی، ارتفاعات استان‌های البرز، سمنان، قزوین و تهران (حداکثر ۱۰ تا ۱۵ سانتیمتر) دوشنبه: گیلان و مازندران به‌ویژه در ارتفاعات (حداکثر ۱۰۰ تا ۱۳۰ سانتی‌متر)، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی (حداکثر ۱۵ تا ۲۵ سانتی‌متر)

اثر مخاطره: یخبندان، لغزندگی و اختلال تردد در معابر شهری و محورهای مواصلاتی همراه با مه آلودگی، کاهش دید و کولاک برف، مسدود شدن برخی راه‌های روستایی

توصیه: احتیاط در تردد شهری و جاده‌ای و مجهز کردن خودروها به تجهیزات زمستانی، مدیریت در توزیع و مصرف بهینه حامل‌های انرژی و سایر اقدامات پیشگیرانه

ثبت شده در سایت پایگاه خبری نگاه روز طی شماره 675 توسط مدیریت و در روز جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰:۵۷
© Copyright 2020 https://negaherooz.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 671
۱۶ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۹:۴۴

شمار قربانیان ویروس کرونا به ۴۹۲ تن رسید

به رغم افزایش تدابیر حفاظتی چین برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در آسیا و سرتاسر جهان، این بیماری واگیردار تاکنون جان ۴۹۲ انسان را در سرتاسر جهان گرفته است. ؛

به گزارش نگاه روز به نقل از مهر از راشاتودی، روز سه شنبه به رغم گسترده‌تر شدن محدوده قرنطینه به چهار شهر دیگر در چین- با جمعیتی بالغ بر ۲۱ میلیون نفر- شمار قربانیان بیماری کرونا همچنان روبه افزایش است.

این ویروس جدید از ابتدای شیوع خود در ماه دسامبر تاکنون حدود ۲۴ هزار نفر را در سرتاسر جهان آلوده کرده است.

تا به امروز دست کم ۲۵ کشور در جهان مواردی از ابتلاء به این ویروس را گزارش داده اند که این امر مقامات بهداشت و درمان در کشورهای مختلف جهان را به اعمال تدابیر حفاظتی و صدور هشدارهای مسافرتی با امید محدود کردن دامنه شیوع این بیماری وادار ساخته است.

در این میان شماری از کشورها- از جمله آمریکا، روسیه، هند و انگلیس- با اعزام هواپیماهایی به چین اتباع و کارکنان رسمی خود را که در چین اقامت دارند، به طور اضطراری از این کشور خارج کرده اند.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری نگاه روز طی شماره 671 توسط مدیریت و در روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴:۴۲
© Copyright 2020 https://negaherooz.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 668
۱۵ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳

قلعه‌نویی از فدراسیون زمان خواست!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان برای تصمیم گیری برای قبول پیشنهاد فدراسیون فوتبال فرصت ۲۴ ساعته خواست. ؛

به گزارش نگاه روز به نقل از خبر ورزشی،امیر قلعه نویی در حال حاضر تنها گزینه فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم ملی فوتبال است.

با این حال برای نهایی شدن این موضوع چالش های مختلفی پیش روی دو طرف هست. از یک سو باشگاه سپاهان و پیرو آن شرکت فولاد مبارکه مخالف جدایی سرمربی تیمشان هستند و از سویی فدراسیون فوتبال اصرار بر جذب قلعه نویی دارد.

در آخرین مذاکره ای که بین طرفین صورت گرفته با توجه به شرایط حساسی که سپاهان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا دارد امیر قلعه نویی از فدراسیون خواسته با حضور همزمان او در سپاهان و تیم ملی تا پایان اسفند موافقت کند اما فدراسیون فوتبال با حضور همزمان تا پایان بهمن موافق است.

در همین زمینه سرمربی سپاهان فرصت ۲۴ ساعته ای خواسته تا تصمیم خود را برای قبول این شرایط بگیرد.

طبق پیگیری ها در صورتی که قلعه نویی با خواسته فدراسیون موافقت کند تازه مذاکرات وارد فاز جدی تری می شود و دو طرف باید پای میز مذاکره بابت مسائل مادی و دیگر موارد لازم برای توافق جلسه بگذارند.

از سویی راضی کردن باشگاه سپاهان هم وسط است که هنوز فدراسیون فوتبال به طور جدی وارد این فاز نشده است.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری نگاه روز طی شماره 668 توسط مدیریت و در روز سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۳:۲۴
© Copyright 2020 https://negaherooz.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 666
۱۵ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹

علت واریز سود سهام عدالت در اسفند

رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: در دوره مدیریت قبلی سود سهام عدالت آذر به حساب مشمولین واریز می شد اما شرکت های سهام عدالت تا اسفند برای واریز سود مهلت دارند. ؛

به گزارش نگاه روز،علیرضا صالح در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره سود سهام عدالت، اظهار داشت: سهام عدالت به میزان ۲۶ هزار میلیارد تومان برای ۴۹ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۱۹۳ مشمول است که پس از جمع آوری سود از ۴۹ شرکت سرمایه پذیر، به تناسب ارزش برگه‌های سهام به حساب مشمولین مبلغی به عنوان سود واریز می‌شود.

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: مشمولین باید توجه داشته باشند که در صورت اعلام شماره شبای بانکی، سود سهام عدالت را دریافت می‌کنند.

وی در مورد اینکه چرا خلاف دوره مدیریت قبلی، سود سهام عدالت به جای آذر در اسفند واریز خواهد شد، افزود: شرکت‌های سهام عدالت، شرکت‌های بورسی هستند و طبق قانون بورس از زمانی که سود تقسیم می‌شود ۸ ماه فرصت دارند تا سود را واریز کنند.

صالح ادامه داد: مجمع عمده شرکت‌ها ۳۱ تیر ماه برگزار می‌شود و با توجه به ۸ ماه فرصتی که دارند، آخرین فرصتشان برای واریز سود اسفند ماه می‌شود.

وی تصریح کرد: وقتی شرکت‌ها می‌توانند تا اسفند ماه سود دهند، چرا باید در ماه آذر سود را تنها به بخشی از مردم بپردازیم و زمان واریز سود باقی مشمولین را به سال بعد موکول کنیم؟

معاون وزیر اقتصاد یادآور شد: به هر حال ما منتظر می‌مانیم تا تقریباً فرصت شرکت‌ها برای واریز سود به اتمام برسد و پس از تحقق کامل ارقام، سود سهام عدالت را از سوم اسفند ماه به حساب مشمولین واریز می‌کنیم.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری نگاه روز طی شماره 666 توسط مدیریت و در روز ساعت ۲۱:۱۹:۴۱
© Copyright 2020 https://negaherooz.com . All Rights Reserved چاپ این خبر